2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Constanta
  6. Manipulatori marfa - Constanta
Livia Margarit
Postat 21 mai 2024

Manipulant depozit Constanta

Localizare

Constanta

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

  • Studii medii;
  • Experienta de cel putin un 1 an pe un post similar;
  • Atenție deosebită la detalii;
  • Disponibil la efort fizic;
  • Seriozitate, atitudine profesionala pe durata orelor de lucru;
  • Abilitati bune de organizare, planificare, atentie la detalii, dorinta si motivare de a invata lucruri noi.

Descrierea jobului

  • Incarca si/sau descarca marfurile in/din autovehiculele de livrare;
  • Verifica concordanta produselor cu a documentelor;
  • Verifica marfurile sosite in depozit si pe cele livrate din punct de vedere al calitatii si cantitatii;
  • Se ocupa de receptia cantitativa si calitativa a produselor;
  • Eticheteaza marfurile receptionate si cele pregatite pentru livrare;
  • Manipuleaza cu maxima responsabilitate produsele care intra/ies in/din depozit, cu respectarea normelor legale;
  • Cunoaste toate produsele din depozit (denumire, greutate, volum, etc.);
  • Manipuleaza si aseaza produsele in depozit, in functie de sortimente si termenul de valabilitate;
  •  Participa la inventarierea marfurilor din gestiune;
  • Locatie: Str. Interioara IV, Nr.2.
  • Program de lucru: in ture de zi (7:30 -16:00 / 10 - 18:30)

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 239554313