2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Suceava
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Suceava
Postat 29 mai 2024

Mandachi Hotel & Spa angajează ospătar, barman şi şef de sală

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Mandachi Hotel & Spa caută un ospătar, barman şi şef de sală profesionişti și entuziaşti pentru a se alătura echipei noastre din restaurantul Cucinotti. Dacă ai o atitudine pozitivă, abilități excelente de comunicare și dorești să oferi oaspeților noștri o experiență culinară de neuitat, te invităm să aplici!

Responsabilități:

• Preluarea comenzilor și servirea mâncărurilor și băuturilor într-o manieră eficientă și politicosă

• Asigurarea unei atmosfere plăcute și profesioniste în restaurant

• Gestionarea plăților și încasărilor de la clienți

• Colaborarea eficientă cu bucătarii și restul echipei pentru a asigura un serviciu de calitate

Cerințe:

• Experiență anterioară în domeniul ospitalității sau în roluri similare constituie un avantaj

• Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții

• Atitudine prietenoasă, pozitivă și orientată către client

• Disponibilitate pentru lucru în ture (inclusiv weekend-uri și sărbători)

Beneficii:

• Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv

• Mediu de lucru profesionist și dinamic

• Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră

• Reduceri la serviciile hotelului

Dacă ești pasionat de ospitalitate și dorești să faci parte din echipa noastră, te rugăm să aplici şi să ne trimiţi un CV.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 270569240