2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Constanta
  6. Romana - Constanta
Postat 07 aprilie 2024

Manager zona Call-Center, salariul 4.000 lei + tichete!

Salariu

4 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Cerințe:

  • Experiență anterioară relevanta de coordonare a unei echipe (experienta in Call-Center reprezinta un avantaj);
  • Atentie la detalii, seriozitate si punctualitate;
  • Foarte bune abilitati de comunicare, leadership si ascultare activa;
  • Persoana rabdatoare, cu bune capacitati de planificare, organizare;
  • Capacitate de analiza si sinteza, orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor;
  • Rezistenta la rutina si stres: abilitatea de a ramane calm si controlat in diverse situatii;
  • Bune cunostinte de lucru in Word si Excel;
  • Adaptare la stiluri de lucru si deschidere la schimbari.

Condiții:

  • Salariu motivant + tichete de masa;
  • Contract de munca pe perioadă nedeterminată;
  • Oportunitatea de a lucra în cadrul uneia dintre cele mai dinamice companii locale.

Responsabilități:

  • Monitorizeaza si dezvolta activitatea si rezultatele personalului din subordine;
  • Se asigura ca solicitarile clientior sunt tratate intr-o maniera profesionista si se solutioneaza reclamatiile;
  • Planifica si monitorizeaza prezenta la serviciu a angajatilor din subordine;
  • Intocmeste raportarile interne;
  • Asigura legătura între echipa coordonata si celelalte departamente ale companiei;
  • Verifica respectarea regulamentelor, procedurilor, politicilor si instructiunilor de lucru ale angajatilor din subordine;
  • Formeaza personalul din subordine, propune sanctiunile in cazul neindeplinirii responsabilitatilor;
  • Participa la preluarea apelurilor telefonice;
  • Realizeaza sarcinile de inchidere zi.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 244415065