2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Administratori cladiri si firme
  5. Administratori cladiri si firme - Cluj
  6. Administratori cladiri si firme - Cluj-Napoca
Postat Azi la 12:24

Dispecer transport marfa

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Companie de transport cu parc auto propriu in cadrul grupului EGT LOGISTICS si subcontractanti, angajam persoane dinamice, cu experienta, pentru postul de dispecer servicii intermedieri.

Responsabilitati:

• Intermedierea serviciilor de transport;

• Cautarea de noi clienti si dezvoltarea relatiilor cu cei existenti;

• Preluarea si executarea comenzilor de transport de la client respectand cerintele companiei si cerintele legale;

• Ghidarea si urmarirea statusului camioanelor pe tot parcursul cursei;

• Pastrarea unei bune comunicari cu clientul pana la descarcare;

• Verificarea documentelor in conformitate cu procedura interna.

Candidatul ideal:

• Limba engleza;

• Foarte bune abilitati de comunicare;

• Foarte bune abilitati de organizare si planificare a activitatii; Angajam persoane si fara experienta, conditia e sa vorbeasca minim limba engleza.

Salariul motivant, parte fixa + bonus in functie de performanta.

Rog cv-uri pe adresa de olx, email sau whatsapp.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 267507040