2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori constructii - Bucuresti
  7. Muncitori constructii - Sectorul 1
Postat 11 aprilie 2024

Manager santier – Constructii metalice

Salariu

5 000 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Despre noi:

Firma noastra are peste 25 de ani de experienta in dezvoltarea, proiectarea, managementul si implementarea proiectelor in domeniile agriculturii, alimentelor si bauturilor si industriilor de prelucrare. Suntem o echipa dinamica de profesionisti dedicati livrarii de structuri metalice de inalta calitate, cum ar fi silozuri, depozite si linii de productie.

Suntem in cautare de:

Un manager de santier foarte motivat si experimentat pentru a supraveghea constructia structurilor metalice si a conduce echipajul nostru la fata locului.

Responsabilitati si obligatii:

  • Gestioneaza toate aspectele proiectelor de constructii metalice, de la planificare si programare pana la executie si finalizare;

  • Supravegheaza echipa de constructie, asigurand siguranta, calitatea si respectarea termenelor si bugetelor proiectului;

  • Coordoneaza cu inginerii, arhitectii si clientii pentru a se asigura ca specificatiile proiectului sunt indeplinite;

  • Supraveghea livrarile de materiale si gestionarea stocurilor la fata locului;

  • Efectueaza inspectii regulate si asigura ca constructia respecta codurile de constructie si reglementarile de siguranta;

  • Rezolva problemele de constructie si dezvolta solutii pentru a mentine progresul proiectului;

  • Pregateste si mentine documentatia detaliata a proiectului, inclusiv grafice, rapoarte si bugete;

  • Promoveaza un mediu de lucru pozitiv si productiv pentru echipa de constructii.

Cerinte pentru candidat:

  • Minim 5 ani experienta in managementul santierului pentru proiecte de constructii metalice (silozuri, depozite, linii de productie etc..);

  • Cunostintele de limba engleza sunt o necesitate pentru comunicarea eficienta cu clientii si furnizorii internationali;

  • Capacitate dovedita de a conduce si de a motiva echipele de constructii.

  • Cunoastere puternica a metodelor de constructie din metal, materialelor si protocoalelor de siguranta;

  • Cunoastere excelenta a planurilor de constructie si a desenelor de inginerie.

  • Experienta in planificare, bugetare si management de proiect;

  • Excelente abilitati de comunicare si interpersonale pentru a colabora eficient cu diverse echipe;

  • Abilitatea de a lucra independent, de a prioritiza sarcinile si de a gestiona mai multe proiecte simultan;

  • Permis de conducere valabil;

Noi oferim:

  • Remuneratie competitiva bazata pe experienta si abilitatile candidatului;

  • Oportunitati de dezvoltare si formare profesionala relevante pentru constructiile metalice;

  • Mediu de lucru dinamic, cu accent pe siguranta si calitate;

  • Proiecte diverse si provocatoare in diverse industrii;

  • Angajare stabila pe termen lung cu o companie in crestere;

Locatia locului de munca:

  • Romania

Documente de aplicare:

  • CV

  • Scrisoare de motivatie care va evidentiaza experienta in managementul santierelor metalice

Toate datele furnizate de dvs. vor fi stocate si procesate in conformitate cu Legea privind protectia datelor cu caracter personal si vor fi utilizate exclusiv in scopul acestei selectii.

Pentru a iesi in evidenta:

  • Subliniati istoricul de succes in gestionarea proiectelor de constructii metalice la timp si in limita bugetului;

  • Descrieti experienta dvs. in conducerea si motivarea echipelor de constructii pentru a obtine rezultate de calitate;

  • Impartasiti exemple specifice de provocari complexe de constructie pe care le-ati depasit;

  • Evidentiati cunostintele dvs. despre reglementarile de siguranta si angajamentul fata de un mediu de lucru sigur;

Aplicatia de succes va va oferi:

  • Oportunitatea de a conduce si gestiona proiecte provocatoare de constructii metalice;

  • Un mediu de lucru dinamic in care va puteti contribui cu experienta si va puteti dezvolta cariera;

  • Sansa de a lucra cu tehnologii si metode de constructie inovatoare;

  • Sa faceti parte dintr-o echipa de profesionisti dedicati in industria constructiilor metalice;

Asteptam cu nerabdare aplicatiile dvs!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 268894446