2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Constanta
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Constanta
Postat 15 aprilie 2024

Manager Restaurant CONSTANTA

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Manager de Restaurant care să dezvolte o experiență excelentă pentru clienții care ne trec pragul.

Candidatul ideal:

  • Experiență extensivă în industria HoReCA

  • Minim 5 ani de experiență de management a unui restaurant de mari dimensiuni

  • Abilități excelente de management, leadership și colaborare în echipă

  • Cunoștințe solide de planificare, analiză și raportare financiară

  • Experiență în dezvoltarea și implementarea de procese și standarde operaționale

Descrierea jobului

Reponsabilități:

  • Asigură desfășurarea eficientă a operațiunilor restaurantului

  • Dezvoltă, îmbunătățește și asigură mentinerea standardelor de servicii

  • Coordonează și dezvoltă competențele echipei pentru a oferii servicii de calitate

  • Dezvoltă și implementează programe de management al performanței pentru echipa coordonată

  • Dezvoltă și crează planuri de business, forecast financiar, analize volum de vânzare și alte analize menite să monitorizeze și să optimizeze procesele și profitabilitatea business-ului

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 262035165