2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 6
Postat 19 aprilie 2024

Manager Parc Auto

Salariu

3 000 - 10 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3

Dacă sunteți pasionat de industria auto și aveți experiență solidă în gestionarea flotelor auto, vă invităm să vă alăturați echipei noastre dinamice și să contribuiți la succesul nostru continuu.

Responsabilități:

  • Supraveghează întreaga operațiune a parcului auto, inclusiv achiziționarea, întreținerea și gestionarea flotei de vehicule.

  • Dezvoltă și implementează strategii pentru optimizarea utilizării vehiculelor, reducerea costurilor și îmbunătățirea eficienței.

  • Asigură conformitatea cu reglementările legale și standardele de siguranță în ceea ce privește vehiculele și personalul.

  • Coordonarea echipelor de lucru pentru întreținerea și reparațiile vehiculelor.

  • Monitorizează și raportează performanța flotei, inclusiv consumul de combustibil, costurile de întreținere și disponibilitatea vehiculelor.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un rol similar, de preferință în gestionarea unei flote auto.

  • Cunoștințe solide despre tehnologia auto și procedurile de întreținere.

  • Abilități excelente de management al timpului și capacitatea de a lucra sub presiune.

  • Excelente abilități de comunicare și capacitatea de a lucra eficient în echipă.

  • Capacitatea de a lua decizii rapide și eficiente în situații critice.

  • Diplomă de licență în management, inginerie auto sau domeniu similar.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și beneficii suplimentare.

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și provocator.

  • Posibilități de avansare în cadrul companiei.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 269207532