2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 2
Postat 16 mai 2024

Manager Magazin SPORTIV - H2O Shop

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO1566610

Iti place sa-ti petreci mult timp intr-un boardshop sau bike shop? Atunci citeste mai departe!

H2O este brandul care reuneste mai multe linii de business, de la Magazinul H2O, distribuitorul exclusiv de branduri ca Skullcandy, Polaroid, Insta 360, Rip Curl, Yakima, Lib Tech etc, la Plaja H2O.

Asadar, cautam colega/colegul care sa organizeze activitatile de vanzare online si instore cu toate operatiunile aferente, mai exact sa ocupe postul de SHOP MANAGER

Asa ca, daca esti o persoana comunicativa, proactiva si iubesti stilul de viata activ, te vrem la noi in echipa! Daca te mai dai si cu snowboardul, surful sau bike-ul, esti de-al nostru!

Locatie: Bucuresti, Calea Dorobantilor 48

Ce ne dorim de la tine?

- Buna cunoastere a pietei de profil din Romania

- Capacitate de organizare si prioritizare

- Capacitate de lucru în echipă, adaptabilitate

- Initiativa

- Experienta pe o pozitie asemanatoare minim 1 an.

- Bune abilitati de comunicare, spontaneitate, seriozitate, cu un bun management al timpului

- Persoana determinata, comunicativa si proactiva, dispusa la pastrarea unei atmosfere placute si de performanta

Responsabilitati:

- Coordonarea activității comerciale si operaționale din magazin

- Implementarea in magazin a strategiei de vânzări si a campaniilor

- Urmărirea indicatorilor KPI ai magazinului și realizarea planului de acțiuni de vanzare

- Orientare către obținerea de rezultate in ceea ce privește creșterea vânzărilor, customer service

- Participarea la pregătirea inventarelor lunare și anuale

- Verificarea respectării regulamentelor, procedurilor și politicilor interne

PS. Daca ai citit acest anunt si crezi ca ai un prieten sau o prietena care se potriveste acestui post recomanda-ne si daca trece de perioada de proba iti oferim un voucher in magazin de 1000 lei!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 270032606