2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Hunedoara
  6. Personal receptie si administratie - Hateg
Postat 22 mai 2024

Manager - HORECA

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Hateg

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO 5860405

Suntem in cautarea unei persoane organizate, resposabila, cu atitudine pozitiva, hotarata, adaptabila si care sa  demonstreze in acelasi timp si autocontrol care se va ocupa administrarea si coordonarea activitatii si personalului din locatiile noastre: BISTRO ART GRIL, ART MOTEL si CLUB HAOS.

Responsabilitati:

·         Sa coordoneze si supravegheze  activitatea personalului din subordine, asigurandu-se ca serviciile  prestate de acestia sa fie la nivelul standardelor de calitate;

·         Sa organizeze si supravegheze intreaga activitate a celor trei locatii, astfel incat sa fie posibila atragerea de noi clienti fideli si pastrarea celor existenti. Sa urmareasca solutionarea eficienta a solicitarilor si / sau reclamatiilor clientilor;

·         Raspunde de administrarea bugetului, aprovizionarea eficienta si monitorizarea cheltuielilor respectand bugetul alocat in activitatea  de aprovizionare si organizare a locatiei.

Noi oferim:

·         un loc de munca stabil;

·         un pachet salarial format din salar net intre 3.500 - 4.000 RON + BONUSURI DE PERFORMANTA;

·         tichete de masa in valoare de 40 RON / zi;

·         sansa sa muncesti intr-un loc impreuna cu oameni cu experienta.

Daca simti ca esti potrivit/a, atunci aplica acum si te vom contacta noi.

Localitate

Hateg,

Hunedoara

Hunedoara, Hateg
ID: 270572093