2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Cluj
  6. Transport marfa - international - Apahida
Postat 26 aprilie 2024

Dispecer transport internațional

Localizare

Apahida

Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 30419826

Descrierea jobului: Organizează, coordonează și planifică activitatea de transport zilnică Intermediază servicile de transport Monitorizează poziția camioanelor și programul de activitate zilnică al șoferilor. Urmărește și centralizează datele referitoare de situația mașinilor, status, poziție, eventualele incidente pe tot parcursul traseului de la încărcare până la livrare. Menține contactul permanent cu șoferii Introducerea și verificarea datelor în sistemul digital conform cu procedura internă Candidatul ideal: Persoană responsabilă, organizată și atentă la detalii Bune cunoștințe operare PC (Windows, MS Office și Internet) Foarte bune abilități de comunicare Cunoaștere limbă engleză mediu spre avansat. Experiența prezintă un avantaj Beneficii: Salariu motivant, parte fixă+ bonus în funcție de performanță Mediu de lucru plăcut și dinamic Dacă sunteți o persoană motivată, cu abilități excelente de organizare și coordonare vă așteptăm în echipa noastră. Rog CV-uri pe adresa de OLX, e-mail sau Whatsapp.

Localitate

Apahida,

Cluj

Cluj, Apahida
ID: 269242864