2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Prahova
  6. Transport marfa - intern - Ploiesti
Postat 06 mai 2024

Manager de Transport

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilPermis de Conducere: B, C, alteleNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 41551600

Descriere

Descrierea jobului :

-planificarea, organizarea, coordonarea transporturilor pe plan intern

-desemnarea, coordonarea, urmarirea sarcinilor de transport la nivel zilnic

-cautarea curselor-organizarea si asezarea CMR-urilor de transport

-comunicarea activa cu clientii si partenerii

-office management, administratie-supravegherea, coordonarea, mentinerea legaturii permanente cu conducatorii auto

-calcul de consum al soferilor.

Candidatul Ideal

-cel putin studii medii

-capacitate excelenta de comunicare, relationare, auto-organizare

-capacitate de a lucra independent, de initiativa, de a lua decizii rapid

-experienta in acelasi domeniu (Persoana Desemnata)

-cunoasterea reglementarilor referitoare la transport de marfuri

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 262482930