2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Olt
  5. Alte locuri de munca - Caracal
Postat 11 mai 2024

Manager cu Responsabilități în Marketing

Salariu

5 000 - 8 000 lei

Localizare

Caracal

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Experienta de conducere/ ManagementMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Compania Almaher Pergola caută să angajeze un manager energic și orientat spre rezultate, care să se ocupe de gestionarea activităților de marketing și de interacțiunea directă cu clienții. Responsabilități principale: - Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing; - Răspunderea la solicitările de oferte și gestionarea negocierilor cu clienții; - Menținerea relațiilor cu clienții existenți și atragerea de noi clienți. Cerințe: - Experiență în management și marketing; - Abilități excelente de comunicare și negociere; - Proactivitate și orientare către obținerea de rezultate. Oferim: - Un mediu de lucru dinamic și suportiv; - Oportunități de dezvoltare profesională și personală; - Pachet salarial competitiv, adecvat experienței și performanței.

Localitate

Caracal,

Olt

Olt, Caracal
ID: 270108421