Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Gorj
  6. Romana - Targu Jiu
Postat 26 ianuarie 2022

Manager Call Center - Produse Cosmetice

  • 3 500 - 4 500 lei

  • Tip job

    Full time

  • Targu Jiu, Gorj

  • Numarul de posturi disponibile: 1

  • Nivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Nivelul de studii: Calificat

Descriere

Candidatul Ideal

Minimum 3 ani intr-o pozitie dе coordonare a unui departament dе call center/customer suport, competente dе leadership, management si comunicare.

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Foarte bune cunostinte de operare MS-Office;
  • Foarte bune abilitati de comunicare si de interrelationare personala;
  • Foarte bune abilitati manageriale (planificare, organizare, monitorizare, control, evaluare si motivare);
  • Proactivitate, rezistenta la stres.

Responsabilitati:

- Monitorizeazа si evаlueaza activitateа agеntilor din call centеr

- Optimizeaza fluxul de lucru prin propunerea de solutii tehnice si practice

- Efectueaza training on job tuturor membrilor echipei

- Efectueaza evaluarea lunara si semestriala a membrilor echipei

- Seteaza obiective de performanta raportate la obiectivele companiei

- Iа toаte mаsurirle necеsаre аstfel incat obiectivele sa fie atinse

- Urmareste aplicarea si respectarea procedurilor de lucru

- Participa la implementarea si dezvoltarea strategiilor de lucru din call center

- Ghideaza agentii si ofera suport atunci cand este necesar

Beneficii:

- sansa de a lucra intr-o echipa tanara si prietenoasa;

- posibilitatea de dezvoltare profesionala;

- contract de munca norma intreaga;

- pachet salarial motivant: 3500-4500 lei NET (in mana).

Descrierea companiei

Distribuitor produse cosmetice profesionale pentru unghii false, produse make up, pensule machiaj, truse farduri, produse epilare cu ceara.

ID: 229396415
User avatar

Ionut

Pe OLX din ianuarie 2018

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din