Mesaje
Adauga anunt nou
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Timis
  5. Alte locuri de munca - Lugoj
Elena
Postat 07 aprilie 2024

Manager calitate industria automotive cu relocare in Lugoj, jud Timis

Localizare

Lugoj

Tip contract

Nedeterminat

Tip job

Full time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

🇺🇦 Автоматичний переклад українською

Descriere

Angajam Manager calitate in industria automotive cu relocare in Lugoj, jud Timis.

CERINTE:

- studii superioare tehnice

- certificare de auditor intern IATF

- lb engleza la nivel avansat / lb germana constituie avantaj

- minim 3 ani experienta ca Manager Calitate in industria automotive

RESPONSABILITATI:

- coordoneaza activitatea departamentului de calitate cu scopul mentinerii si dezvoltarii sistemului de management al calitatii in concordanta cu standardele automotive

- este responsabil pentru formularea si executarea masurilor de control al calitatii, inclusiv planificarea investitiilor si a cheltuielilor, obtinerea certificarii in concordanta cu normele stabilite (de ex.IATF 16949)

- pregateste standardele interne de calitate si asigura aplicarea acestora

- furnizeaza rapoarte catre management si catre HQ

- planifica si organizeaza efectuarea periodica a auditurilor interne(sistem, produs si proces)

- asigura managementul reclamatilor clientilor

- in colaborare cu managementul, se asigura ca specificatiile de proces pentru fiecare produs/serviciu sunt urmate, in vederea asigurarii nivelurilor de calitate cerute

BENEFICII:

- salariu motivant

- prime de sarbatori

- bonusuri de performanta

- bonuri de masa in valoare de 30 lei

- transport asigurat pe raza orasului Lugoj, se asigura relocare

- program de lucru: Luni-Joi 08.00-17.00, Vineri 08.00-14.30

Localitate

Lugoj,

Timis

Timis, Lugoj
ID: 267687763

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Descarca aplicatia pentru telefonul tau