2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Arad
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Arad
Postat 23 mai 2024

Magaziner-jud. Arad

Salariu

4 400 - 4 500 lei

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

HPA recruteaza Magaziner pentru o companie multinationala din Arad.

Program de lucru: 2 schimburi (disponibilitate 3 schimburi)

Cerinte:

-        Studii medii;

-        Atestat ISCIR;

-        Abilitatati utilizare PC;

-        Persoana ordonata si organizata.

Responsabilitati:

-        Asigura si deruleaza operatiunile de manipulare si stocare a marfurilor;

-        Introduce datele de stocare in sistem (locatii, cantitati);

-        Realizeaza pregatirea marfii pentru livrare (ambalare, etichetare, etc) si incarcarea marfii livrate in mijlocul de transport;

-        Realizeaza pregatirea materialelor pentru productie conform necesarului transmis;

-        Realizeaza descarcarea si receptia marfii si inregistreaza datele in sistem;

-        Realizeaza inventarul continuu si participa ca membru indirect la cel anual;

-        Asigura manipularea marfii din depozite.

Beneficii:

-        Salariu negociabil in functie de experienta si abilitati;

-        Majorare salariala dupa perioada de proba (90 zile);

-        Tichete de masa: 30 lei/zi;

-        Bonus lunar;

-        Ore suplimentare platite 200%;

-        Al 13-lea salariu;

-        Prima de Crăciun 700 ron net + 150 ron sub forma de tichete cadou;

-        Prima de Paște 700 ron net;

-        Spor de noapte 25%;

-        Bonus de vechime 1000 – 2500 lei net;

-        Servicii medicale gratuite pentru angajați și rudele de gradul I;

-        Subvenționare ochelari de vedere - 500 ron, o data la doi ani (minim 9 luni vechime in companie).

Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne sunati la nr. 07********31.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 264921412