2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Ilfov
  7. Personal necalificat - Chitila
Postat 27 aprilie 2024

Magazin online - angajam pickeri (centura Bucuresti Mogosoaia)

Salariu

3 200 lei

Localizare

Ilfov, Chitila

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO30259180

Descriere

Procesari comenzi magazin online (pick & pack)

Candidatul Ideal

  • Ai o personalitate energetica, optimista, prietenosa si iti place sa te implici ?

  • Esti o fire care poate sa lucreze intr-un post dinamic ?

  • Iti place sa lucrezi in echipa ?

  • Ai minim 8 clase si un cazier curat ?

  • Ai experienta cu liza si scannere (pda-uri) ?

Descrierea jobului:

  • Activitatile au loc intr-un depozit modern in care folosim scanare si WMS (soft pentru managementul depozitului);

  • Vei aranja produsele pe raft si vei verifica necesarul de marfă care trebuie completat;

  • Vei face picking produse de la raft si vei efectua comeni in depozit ;

  • Vei verifica si vei prelucra comenzile primite pe platforma online;

  • Vei participa la receptia de marfa ;

  • Vei participa la inventar ;

  • Vei participa la curatenia si intretinerea ordinii in depozit;

Ce oferim:

  • Contract de muncă pe durată nedeterminată;

  • Pachet salarial: compus din salariu + bonuri de masa + bonusuri de performanta ;

  • Programul nostru de lucru este L- V: 09:00-18:00 (60 min pauza de masa ) ;

  • Mediu de muncă plăcut, echipă unită, colegi săritori și veseli.

Descrierea companiei:

www.generalmotor.ro este un magazin online romanesc. Un site complex cu produse diverse.

Locatia este pe Str Ciobanului nr 80-84, Mogosoaia, Ilfov. (pe centura Bucuresti)

Asiguram transport de la statia de metrou Straulesti si de la Lidl (de la pod Mogosoaia)

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Chitila
ID: 266490064