Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bihor
  6. Operatori productie, confectioneri - Oradea
Postat 28 noiembrie 2022

Lugera angajeaza Operatori Productie pentru Celestica Oradea

  • Tip job

    Full time

  • Oradea, Bihor

  • Nivelul de studii: Necalificat

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Nivelul de experienta: Fara experienta

  • Munca in schimburi

Descriere

Suntem in cautare de Operatori Productie pentru clientul nostru Celestica Romania.

Beneficii:

-salariu de incadrare 3100 lei;

-tichete de masa in valoare de 20 lei/zi;

-bonus de performanta;

-al 13-lea salariu;

-transport asigurat.

-asigurare medicala privata.

Responsabilitatile sunt:

-montarea si asamblarea componentelor electronice;

-verificarea vizuala a produselor;

-utilizarea echipamentelor de lucru si a masinilor din productie;

-lipirea etichetelor pe produsele finale.

Ca sa te potrivesti perfect, ar trebui sa indeplinesti si cerintele de mai jos:

-acuitate vizuala;

-dexteritatea si atentie la detalii;

-disponibilitatea de a lucra in schimburi.

Daca esti interesat, ne poti contacta la: 07*********54

PR/020565

ID: 234711881
User avatar

Lugera - The people republic

Member Since aprilie 2014
Activ ieri la 17:31

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din