2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Fabrici, depozite
  5. Fabrici, depozite - Brasov
  6. Fabrici, depozite - Sinca Noua
Carriere International
Postat 12 iunie 2024

Lucrător producție/inpachetare mezeluri

Salariu

1 600 - 1 800 €

Localizare

Sinca Noua

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

Descrierea postului:

Responsabilitățile tale vor include operarea unei mașini de prelucrat carne, precum și porționarea, atârnarea pe cârlige și pregătirea cârnaților pentru procesare ulterioară. Munca se desfășoară într-o hală rece. Facilitatea respectă standarde sanitare ridicate, pe care va trebui să le urmezi. Lucrul se desfășoară într-un singur schimb, de la 6:00 la 15:00, în timpul săptămânii și în weekenduri.

Despre compania la care vei lucra:

Zandvliet Vleeswaren (parte a Grupului Butchery) este un brand olandez bine-cunoscut care furnizează produsele sale din carne supermarketurilor de aproape 100 de ani. Este o afacere de familie care a început de la un măcelar și a crescut într-o fabrică modernă de prelucrare a cărnii.

Locație: Delft, aproape de Haga, Olanda.

Oferim:

  • Salariu garantat plătit săptămânal începând de la 13,27 euro brut/oră + bonusuri

    • Supliment pentru concediu de €1,44 brut/oră (plătit la sfârșitul angajării)

    • Bonus de vacanță de €1,11 euro brut/oră

    • Totalul câștigurilor cu bonusuri poate ajunge până la €15,82 brut/oră

  • Ore abundente și posibilitatea de a face ore suplimentare

  • Plată suplimentară pentru lucrul în zilele de sâmbătă și duminică

  • Supliment zilnic pentru șoferi de 5 euro

  • Asigurare olandeză

  • Posibilitatea de cazare și transport la locul de muncă

  • Suportul unui coordonator

  • Oportunitate pentru colaborare regulată

  • Contract de muncă temporară conform condițiilor olandeze.

Cerințe:

  • Disponibilitate pentru angajare pe termen lung (min. 3 luni)

  • Disponibilitatea și motivația de a lucra atât în timpul săptămânii, cât și în weekenduri

  • Experiența în prelucrarea cărnii va fi un avantaj suplimentar.

  • Limba engleză nivel comunicativ

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Sinca Noua,

Brasov

Brasov, Sinca Noua
ID: 270587909