2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Brasov
  6. Manipulatori marfa - Brasov
Postat 23 aprilie 2024

Lucrator/manipulant marfa depozit medicamente

Localizare

Brasov

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

1. Descrierea companiei

Postul este oferit de catre o companie producatoare de medicamente infiintata in anul 1992 si vizeaza persoane serioase ce au sau nu experienta in domeniul farmaceutic si doresc a se alatura echipei noastre.

2. Candidatul ideal:

Disponibilitate de lucru in 2 schimburi de L-V .

si deprinderi necesare:

·         Respectarea procedurilor de lucru;

·         Respectarea termenelor limita;

·         Corectitudinea intocmirii/completarii documentelor;

·         Respecta valorile companiei;

·         Gandire flexibila, Integritate, Comunicare;

·         Imbunatatire continua, Atentie la detaliu;

·         Lucru in echipa.

4. Descrierea postului:

·       Operaza și monitorizeaza echipamentele din productie, asigurându-se că acestea;funcționează în mod eficient și în conformitate cu standardele de calitate;

·       Se ofera o perioada initiala de intruire si training;

·       Se asigura că toate procesele de producție sunt efectuate în conformitate cu regulamentele și procedurile de siguranță;

·       Realizeaza setările și ajustările necesare ale echipamentelor pentru a obține rezultatele dorite;

5. Beneficii

Se ofera:

·         un pachet salarial motivant;

·         tichete de masa;

·         decontare transport;

·         bonus in functie de performanta si proactivitate;

·         zile de concediu extra;

·         un mediu de lucru placut si organizat;

·         posibilitatea dezvoltarii din punct de vedere profesional.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 223084025