2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Ambalatori
  5. Ambalatori - Dolj
  6. Ambalatori - Carcea
Postat 13 aprilie 2024

Lucrator in depozit - picker (ambalator marfa, manipulant)

Salariu

2 600 - 3 500 lei

Localizare

Carcea

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO17600425

Suntem în căutarea unor persoane competente și serioase pentru a se alătura echipei noastre din depozitul Cârcea. Dacă ești o persoană organizată și cu abilități analitice, aceasta este o oportunitate unică pentru tine.

Marfă ușoară: scule, unelte, electrice, produse de bricolaj.

Cerințe:

  • Studii medii

  • Experiență în domeniu (firme de distribuție, depozite, hypermarketuri, etc.) - reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.

  • Experiență în lucrul cu scannerul - reprezintă un avantaj.

  • Capacitate de analiză, planificare și lucru în echipă.

Atribuții:

  • Preluarea comenzilor automat pe pistol (scanner) și coletarea produselor în depozit.

  • Participarea la încărcarea coletelor în mașinile livratorilor (marfă ușoară).

  • Responsabilitate pentru corectitudinea inventarelor.

Beneficii:

  • Training detaliat pentru învățarea procedurilor necesare.

  • Locul desfășurării activității: Depozit Cârcea - transportul asigurat din Craiova, cu mașina firmei.

  • Program de lucru: Luni - Vineri, 8 ore pe zi.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență de lucru pozitivă și motivantă!

Localitate

Carcea,

Dolj

Dolj, Carcea
ID: 219786542