2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Ialomita
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Urziceni
Anca
Postat 27 aprilie 2024

Lucrător Gastro - Rompetrol Urziceni

Salariu

500 - 700 €

Localizare

Urziceni

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Pregătești o cafea excepțională? Dacă și sandwichurile îți ies delicioase, atunci asortează-le cu un zâmbet și devino Magicianul Gusturilor pe care noi îl căutăm.

Pentru că ești un Magician al Gusturilor și te alături echipei, îți oferim următoarele beneficii:

- Program de lucru flexibil în ture, astfel încât să ai timp și pentru prietenii și hobby-urile tale;

- Venituri extra, peste salariul net, prin efectuarea orelor suplimentare rezultate din lucrul în ture;

- Tichete de masă, în valoare de 30 de lei, pentru extra venit și momente delicioase;

- Bonus trimestrial acordat angajaților stațiilor clasificate cu mândrie în top 60 în trimestrul încheiat;

- Plata cursului de igienă alimentară, pentru ca la Rompetrol te dezvolți mereu.

- Plata cursului de calificare ca bucatar, pentru că poți crește în toate direcțiile pe care ți le dorești.

-Plătim dublu orele suplimentare, zilele de sâmbătă, duminică și sărbători legale

-Turele de noapte sunt plătite cu 25% mai mult

Ești ceea ce căutăm dacă:

- Vrei să te alături echipei noastre - te suștinem și ne implicăm în dezvoltarea ta;

- Îți place să pregătești sandwichuri magice;

- Ești orientat către client, ai atitudine pozitivă și ești comunicativ. Aceste abilități te vor ajuta să consiliezi proactiv un client sau să îi răspunzi la întrebările de clarificare;

- Îți place munca în echipă;

- Apreciezi organizarea și poți menține o bună gestionare a mărfurilor și a produselor din stație;

- Ai disponibilitate de a lucra în ture, avînd un program flexibil;

- Ești loial, corect și serios.

Responsabilitățile pentru această poziție sunt următoarele:

- Pregătirea și servirea produselor din restaurantul stației;

- Buna comunicare cu clienții și gestionarea potențialelor neîntelegeri apărute;

- Întocmirea stocului necesar menținerii cantității optime a mărfurilor și a produselor din stație;

- Participarea la inventarierea produselor din stația de distribuție carburanți;

- Asigurarea curățeniei spațiului și a echipamentelor din restaurant conform standardelor igienico-sanitare.

Localitate

Urziceni,

Ialomita

Ialomita, Urziceni
ID: 268775363