2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 2
Cristina
Postat 22 iulie 2024

Lucrator depozit si Pregatire comenzi - 3000lei

Salariu

2 800 - 3 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Salariu 2800-3000 lei

Zona: Soseaua Andronache 203 (Sector 2) - zona Carrefour Colentina (se ajunge usor cu mijloace de transport in comun)

Program: Luni-vineri: 7.30-16.30 Te asteptam in echipa noastra daca doresti un mediu de lucru placut si stabil, fara ture, fara ore de noapte.

Responsabilitati:

- așezare marfa in depozit

- pregatire comenzi impreuna cu restul echipei

- descarcare, incarcare si receptie marfa

Cerinte:

- persoana serioasa, ne dorim colaborare pe termen lung;

- experienta de lucru pe un post similar (lucru cu lize, manipulare paleti, aranjare marfa, coletare); - fara antecedente penale;

- apt din punct de vedere medical;

- nu e obligatorie acreditarea stivuitorist; Pentru mai multe detalii si interviuri te rugam sa ne suni la numarul din anunt

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 267236546