2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Cluj
  6. Manipulatori marfa - Vlaha
Postat 11 aprilie 2024

Lucrător Depozit (receptioner marfă/picker/manipulant) în Vlaha-Cluj

Localizare

Vlaha

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Descrierea postului

Operator depozit (preluare/pregatire/manipulare marfă)

Ești o persoană energică, dornică să accepte noi provocări și care vrea să lucreze alături de o echipă dinamică?

SC Roseco SRL angajează operator depozit produse finite, în localitatea Vlaha, jud. Cluj

Descrierea jobului

Căutăm persoana:

  • Fire energică, serioasă, responsabilă;

  • Îi place munca in echipă;

  • Atestat de stivuitorist prezintă avantaj

Atribuții:

  • Preluare si amplasare marfă;

  • Pregătire marfă pentru livrare(picking) conform comenzilor clienților;

  • Incarcare masini distributie.

Oferta noastră:

  • Pachet salarial motivant;

  • Bonus de performanță atractiv;

  • Tichete de masă;

  • Decontare transport;

  • Echipament de lucru

  • Posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii stabile, care activează pe piață de peste 30 de ani

  • Un mediu de lucru bine dotat, prietenos și sigur;

  • Depozit încălzit;

  • Program fix de lucru;

-      Colaborarea cu o echipă tanără, dinamică si deschisă la noutăti;

-      Traininguri, teambuildinguri care servesc dezvoltarea Ta profesională;

-      Restaurant in interiorul societatii, cu Master Chef, care vrea sa ne resfete din punct de vedere culinară;

Localitate

Vlaha,

Cluj

Cluj, Vlaha
ID: 221928794