2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Tulcea
  6. Manipulatori marfa - Tulcea
Postat 27 martie 2024

Lucrator Depozit- TULCEA

Localizare

Tulcea

AUTONET IMPORT firma, lider de piaţă ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto, dorim să ne ȋntregim echipa din depozit!

Descrierea postului :

-recepţionează marfa conform procedurii;

-tratează diferențele numerice din recepție conform cu procedura în vigoare;

-depozitează marfa pe polițele rafturilor în concordanță cu criteriile de depozitare;

-comisionează marfa respectând procedura de comisionare în vigoare aplicabilă zonei de depozit în care activează;

-împachetează marfa în funcţie de natura şi gabaritul reperelor conform regulilor în vigoare;

-inscripţionează marfa împachetată cu etichetele de pachet printate pe imprimantele aflate pe mesele de împachetare;

-depune marfa împachetată în zona de distribuție națională, zonală, locală, zona de predare, zona de facturare și curierate prin scanarea pachetelor conform procedurii; Ce ne dorim:

-Studii medii;

-dispus să învețe să lucreze cu scanner-ul;

-atenție distributivă, responsabilitate, seriozitate;

-disciplină, corectitudine, atenție la detalii;

-Cooperare și spirit de echipă;

-experiență în manipularea mărfii – avantaj;

-Disponibilitate pentru program de lucru în schimburi de zi (8h).

Ce oferim :

-salariul motivant

-bonusuri de performanță;

-bonuri de masă;  -echipament de lucru;

-abonament la rețea de sănătate privată;

-lucru într-o echipă tanară și dinamică;

-reduceri abonament fitness;

-acces la o bibliotecă cu peste 1000 de cărți.

Localitate

Tulcea,

Tulcea

Tulcea
ID: 230173453