2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Ambalatori
  5. Ambalatori - Prahova
  6. Ambalatori - Paulesti
Postat 13 mai 2024

Lucrător Depozit / Manipulant Marfă / Picker - Păulești

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Paulesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO17326100

Compania Rogri își extinde operațiunile și caută să angajeze personal dedicat pentru rolurile de Lucrător Depozit, Manipulant Marfă și Picker în depozitul nostru din Păulești, Prahova. Acesta este un rol esențial pentru eficiența și succesul operațiunilor noastre de zi cu zi.

Ce oferim:

  • Salariu NET: 2,500 RON

  • Tichete de Masă: 800 RON/lună , 40 RON/zi.

  • Ore suplimentare: plătite 200%

  • Al 13-lea salariu pentru cei care încheie anul cu noi

  • Decont transport

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

Cerințe:

  • Capacitatea de a lucra în echipă

  • Atenție la detalii și respectarea procedurilor de siguranță

  • Fizic apt pentru manipularea și transportul marfurilor

Responsabilități:

  • Pregătirea comenzilor și asigurarea că marfa este gata pentru expediere

  • Manipularea și sortarea eficientă a mărfurilor în depozit

  • Utilizarea echipamentelor de depozitare pentru a muta și a stoca marfa în mod sigur

  • Menținerea curățeniei și organizării în depozit

  • Participarea la inventarele periodice și menținerea acurateței stocurilor

Program de Lucru:

  • Luni-Vineri, ture flexibile disponibile

Procesul de Aplicare: Incarca CV-ul tău in aplicatia OLX . Prin trimiterea CV-ului, îți exprimi acordul pentru prelucrarea datelor personale în scopul angajării. Poți retrage acest acord oricând, printr-un e-mail sau mesaj pe OLX.

Vino să faci parte din echipa noastră și să contribui la succesul Rogri!

Localitate

Paulesti,

Prahova

Prahova, Paulesti
ID: 270200791