2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bacau
  6. Manipulatori marfa - Bacau
Ionut Radu
Postat 23 aprilie 2024

Lucrător Depozit - Manevrant Mărfuri

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

IDEAL FEROLUC SRL, un lider în domeniul comercializării de accesorii funcționale și decorative pentru mobilier, tapițerie, dulgherie și tâmplărie, își extinde echipa! Căutăm să integrăm în colectivul nostru un nou Lucrător Depozit - Manevrant Mărfuri. Dacă ești o persoană dinamică, responsabilă și dornică să contribui la succesul echipei, te așteptăm să ni te alături!

Ce îți oferim?

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată pentru stabilitate și securitate;

  • Tichete de masă generoase, în valoare de 35 lei/zi, pentru a-ți susține energia pe parcursul zilei;

  • Transport decontat pentru colegii din afara localității, pentru că ne dorim să fii parte din echipa noastră indiferent de unde vii;

  • Un program de lucru comod și previzibil: de luni până vineri, de la 08.00 la 17.00, cu o oră de pauză inclusă, respectând echilibrul între viața profesională și cea personală.

Responsabilități:

  • Aranjarea mărfurilor pe rafturi într-un mod organizat;

  • Pregătirea și încărcarea comenzilor în mașinile de distribuție;

  • Ajutorul la descărcarea mărfurilor de la furnizori, contribuind activ la buna funcționare a depozitului.

Ce căutăm la tine?

  • Atenție la detalii pentru a asigura precizia în pregătirea comenzilor;

  • Dorința de a învăța - chiar dacă nu ai experiență, entuziasmul tău pentru a te dezvolta profesional este esențial;

  • Punctualitate și responsabilitate - valori cheie care contribuie la succesul echipei;

  • Rezistență la efort și capacitatea de a învăța rapid sunt esențiale pentru a te adapta ritmului dinamic al activității noastre.

Locație: Bacău, Str. Ștefan Cel Mare Nr. 28, vis-a-vis de fostul sediu FAN CURIER.

Dacă ești gata să îți asumi aceste responsabilități și să te alături echipei noastre, trimite-ne CV-ul tău! IDEAL FEROLUC SRL te așteaptă să contribui la succesul nostru comun. Hai să construim împreună!

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 209077103