2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Timis
  6. Manipulatori marfa - Ghiroda
Postat 25 aprilie 2024

Lucrator Depozit Cosmetice in Ghiroda, Timis

Localizare

Ghiroda

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Dorim sa aducem in echipa noastra inca un coleg. Daca corespunzi criteriilor de mai jos si consideri ca ti se potrivesc atributiile care iti revin, te asteptam in echipa noastra.

Cerinte:

  • Studii medii

  • Cerificare ISCIR -constituie un avantaj

  • Carnet de conducere categoria B

  • Persoana dinamica, deschisa, cu spirit de intiativa

  • Capacitate de munca in echipa

Responsabilități:

  • Efectueaza operatiunile de pregatire a marfii in vederea incarcarcarii si livrarii acesteia catre client.

  • Ocazional livreaza comenzile pregatite pentru clienti, doar in Timisoara.

  • Predarea comenzilor la client pe baza documentelor aferente .

  • Incarcarea/descarcare a marfii din si in depozitul firmei.

  • Participa periodic la inventarul stocului de marfa.

  • Sarcini administrative legate de buna desfasurare a societatii.

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamică

- Posibilitate de promovare

- Salariu fix in conformitate cu experienta si responsabilitatile postului;

- Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi;

- Transport gratuit din Timisoara

- Orar: L-V:7.30-15.30

Descrierea companiei

Importator si distribuitor de produse cosmetice si de parfumerie din 1993. Avem o experienta de peste 25 de ani in domeniul cosmeticelor si de parfumerie.Produsele importate le comercializam in magazinele proprii, distribuim catre retele de magazine si magazine specializate.

Localitate

Ghiroda,

Timis

Timis, Ghiroda
ID: 246898403