2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Sibiu
  6. Manipulatori marfa - Sibiu
Postat 18 aprilie 2024

Lucrator depozit - Sibiu

Localizare

Sibiu

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

AUTONET IMPORT firma, lider de piaţă ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto, dorim să ne ȋntregim echipa din depozit!

Descrierea postului :

 -recepţionează marfa conform procedurii;

 -tratează diferențele numerice din recepție conform cu procedura în vigoare;

 -depozitează marfa pe polițele rafturilor în concordanță cu criteriile de depozitare;

 -comisionează marfa respectând procedura de comisionare în vigoare aplicabilă zonei de depozit în care activează;

 -împachetează marfa în funcţie de natura şi gabaritul reperelor conform regulilor în vigoare;

 -inscripţionează marfa împachetată cu etichetele de pachet printate pe imprimantele aflate pe mesele de împachetare;

 -depune marfa împachetată în zona de distribuție națională, zonală, locală, zona de predare, zona de facturare și curierate prin scanarea pachetelor conform procedurii;

Ce ne dorim:

 -Studii medii;

 -dispus să învețe să lucreze cu scanner-ul;

 -atenție distributivă, responsabilitate, seriozitate;

 -disciplină, corectitudine, atenție la detalii;

 -Cooperare și spirit de echipă;

 -experiență în manipula -salariu motivantrea mărfii – avantaj;

 -Disponibilitate pentru program de lucru în schimburi de zi (8h).

Ce oferim :

 -salariu motivant

 -bonusuri de performanță;

 -bonuri de masă;

 -echipament de lucru;

 -abonament la rețea de sănătate privată;

 -lucru într-o echipă tanară și dinamică;

 -reduceri abonament fitness;

 -acces la o bibliotecă cu peste 1000 de cărți.

Descriere companiei:

Autonet este furnizorul numărul 1* de servicii din domeniul auto pe piaţa românească şi îşi propune să-şi menţină poziţia de lider de piaţă şi de a creşte constant, oferind noi servicii şi soluţii pentru a răspunde cât mai bine nevoilor clienţilor săi.

Avem aproape 1400 de angajaţi în România, care formează o echipă tânără şi dedicată, având o vârsta medie de 36 ani.

Să ne asigurăm că fiecare din milioanele de produse pe care le trimitem anual celor aproximativ 12.500 de clienţi ajunge la timp la destinatie nu este o sarcină uşoară de îndeplinit.

Totuşi, noi putem duce la îndeplinire această sarcină fiind deţinătorii celui mai avansat sistem naţional de distribuţie cu cele două centre mari de distribuţie din România.

Pe lângă depozitele centrale din Satu Mare şi Popeşti Leordeni, activitatea lor este suplimentată de 57 de depozite regionale în alte localităţi din toată ţara cu o capacitate de stocare considerabilă.

Prin transmiterea datelor dumneavoastra personale va exprimați acordul expres şi neechivoc ca acestea să fie prelucrate de Autonet Import SRL în scopul înregistrării formularului și soluționării solicitării Dvs.

Iți mulțumim pentru încrederea acordată firmei noastre şi pentru dorinţa de a face parte din echipa noastră.

Vom studia CV-ul şi în cazul în care profilul tău corespunde cerinţelor noastre pentru posturile

disponibile, te vom contacta pentru stabilirea unui interviu.

Autonet Import SRL va prelucra datele aferente candidaturii tale exclusiv în scop de recrutare și selecție a candidaturii, având la bază fie (i) cererea ta în vederea încheierii unui contract cu Autonet - dacă aplici în urma unui anunț de recrutare al Autonet, fie (ii) interesul legitim al Autonet care constă în efectuarea selecției candidaților – dacă ne transmiți candidatura ta în lipsa unui anunț activ de recrutare.

Dacă va fi necesar, Autonet va dezvălui datele tale cu caracter personal afiliaților, împuterniciților și partenerilor contractuali precum și autorităților publice, destinatari care pot fi situați în state din Uniunea Europeană.

În cazul în care nu vei fi selectat pentru postul pentru care ai aplicat, Autonet va avea în vedere candidatura ta pentru alte posturi vacante similare cu cel pentru care ai aplicat, pentru cel mult un an de la momentul la care ne-ai transmis candidatura.

Cu privire la prelucrarea datelor de Autonet, beneficiezi de dreptul de a solicita accesul la datele cu caracter personal pe care le prelucrăm, rectificarea sau ștergerea acestora ori restricționarea prelucrării, dreptul de te opune prelucrării în limitele și condițiile prevăzute de lege. În plus, ai dreptul de a depune plângeri la Autoritatea Națională de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal (plang(a)dataprotection.ro).

Pentru orice informații în legătură cu prelucrarea datelor sau pentru exercitarea drepturile de care beneficiezi ne poți contacta la adresa de e-mail: privacy(a)autonet.ro sau la adresa: Str. Aurel Vlaicu nr. 78, 440122, Satu Mare, România.

Îți dorim mult succes!

Echipa de Recrutare Autonet Import SRL -salariu motivant  -bonusuri de performanță;  -bonuri de masă;  -echipament de lucru;  -abona ment la rețea de sănătate privată;  -lucru într-o echipă tanară și dinamică;  -reduceri abonament fitness;  -acces la o bibliotecă cu peste 1000 de cărți. Descriere companiei: Autonet este furnizorul numărul 1* de servicii din domeniul auto pe piaţa românească şi îşi propune să-şi menţină poziţia de lider de piaţă şi de a creşte constant, oferind noi servicii şi soluţii pentru a răspunde cât mai bine nevoilor clienţilor săi. Avem aproape 1400 de angajaţi în România, care formează o echipă tânără şi dedicată, având o vârsta medie de 36 ani. Să ne asigurăm că fiecare din milioanele de produse pe care le trimitem anual celor aproximativ 12.500 de clienţi ajunge la timp la destinatie nu este o sarcină uşoară de îndeplinit. Totuşi, noi putem duce la îndeplinire această sarcină fiind deţinătorii celui mai avansat sistem naţional de distribuţie cu cele două centre mari de distribuţie din România. Pe lângă depozitele centrale din Satu Mare şi Popeşti Leordeni, activitatea lor este suplimentată de 57 de depozite regionale în alte localităţi din toată ţara cu o capacitate de stocare considerabilă. Prin transmiterea datelor dumneavoastra personale va exprimați acordul expres şi neechivoc ca acestea să fie prelucrate de Autonet Import SRL în scopul înregistrării formularului și soluționării solicitării Dvs. Iți mulțumim pentru încrederea acordată firmei noastre şi pentru dorinţa de a face parte din echipa noastră. Vom studia CV-ul şi în cazul în care profilul tău corespunde cerinţelor noastre pentru posturile disponibile, te vom contacta pentru stabilirea unui interviu. Autonet Import SRL va prelucra datele aferente candidaturii tale exclusiv în scop de recrutare și selecție a candidaturii, având la bază fie (i) cererea ta în vederea încheierii unui contract cu Autonet - dacă aplici în urma unui anunț de recrutare al Autonet, fie (ii) interesul legitim al Autonet care constă în efectuarea selecției candidaților – dacă ne transmiți candidatura ta în lipsa unui anunț activ de recrutare. Dacă va fi necesar, Autonet va dezvălui datele tale cu caracter personal afiliaților, împuterniciților și partenerilor contractuali precum și autorităților publice, destinatari care pot fi situați în state din Uniunea Europeană. În cazul în care nu vei fi selectat pentru postul pentru care ai aplicat, Autonet va avea în vedere candidatura ta pentru alte posturi vacante similare cu cel pentru care ai aplicat, pentru cel mult un an de la momentul la care ne-ai transmis candidatura. Cu privire la prelucrarea datelor de Autonet, beneficiezi de dreptul de a solicita accesul la datele cu caracter personal pe care le prelucrăm, rectificarea sau ștergerea acestora ori restricționarea prelucrării, dreptul de te opune prelucrării în limitele și condițiile prevăzute de lege. În plus, ai dreptul de a depune plângeri la Autoritatea Națională de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal (plang(a)dataprotection.ro). Pentru orice informații în legătură cu prelucrarea datelor sau pentru exercitarea drepturile de care beneficiezi ne poți contacta la adresa de e-mail: privacy(a)autonet.ro sau la adresa: Str. Aurel Vlaicu nr. 78, 440122, Satu Mare, România. Îți dorim mult succes! Echipa de Recrutare Autonet Import SRL

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 209091170