2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Bucuresti
  7. Manipulatori marfa - Sectorul 6
Postat 09 aprilie 2024

Lucrator depozit

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO26704247

Descriere

Candidatul Ideal

Serios, Punctual, Implicat Cunostintele tehnice constituie avantaj Indemnanare in utilizarea echipamentelor de depozit: tranpaleta, stivuitor manual

Descrierea jobului

DESCRIERE POST: • Manipulare/aranjare marfa, gestiune marfa, colete pentru curier. • Recepționează cantitativ și calitativ mărfurile care intră în depozit • Asigură repartizarea și ordonarea corectă a produselor din depozit, conform cu prevederile legale în domeniu și cu standardele de calitate • Verifică condițiile de ambalare și de inscripționare ale produselor recepționate și livrate • Colectează prompt și corect comenzile pentru livrare • Asigură securitatea și integritatea bunurilor din gestiune • Realizeaza si participa activ la inventarul lunar sau periodic in depozit PROGRAM L-V 9-17.30 Poate constitui avantaj: - experienta in manipulare marfa - experienta in gestiune marfa - indemanare transpaleta manuala si electrica, - indemanare stivuitor, - carnet stivuitorist, - cunostinte lacatuserie si sudura, - indemanare scule electrice Angajarea se face cu carte de munca!

Descrierea companiei

SIFEE UTILAJE - importator utilaje si echipamente profesionale pentru constructii! Compania SIFEE UTILAJE este importatorul in Romania al cunoscutelor echipamente pentru constructii: - BARIKELL - ITALIA - utilaje pentru finisarea pardoselilor industriale din beton - Dr.SCHULZE - GERMANIA - tehnica diamantata - ENAR - SPANIA - Utilaje pentru vibrarea betonului, compactarea solului - NTC - CEHIA - Utilaje pentru compactarea solului - ADFIL - ANGLIA - Fibre pentru armarea betonului - MUNTERS - ITALIA - Generatoare de aer cald si sisteme de incalzire industriale

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 268803016