2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Bragadiru
Postat 17 aprilie 2024

Lucrator Depozit

Salariu

4 490 - 4 500 lei

Localizare

Bragadiru

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Candidatul ideal:

  • - Studii medii

  • - Capacitate de organizare

  • - Disponibilitate de invatare a unor abordari si reguli noi, specifice activitatii

  • - Capacitatea de lucru in echipa

    Pentru acest post ne dorim persoane fara experienta

Descrierea jobului:

  • - pregatirea produselor pentru ambalare;

  • - introducerea manuala a marfurilor in cutii;

  • - asamblarea cutiilor pentru transport;

  • - sigilarea manuala a cutiilor;

  • - depozitarea produselor ambalate;

  • - manipularea, scanarea si procesarea coletelor sosite in depozit

  • - asigurarea curateniei la locul de munca

Depozitul se afla in Sos Alexandriei 99A Bragadiru

Pentru acest post experienta nu este necesara!

Program Luni - Vineri 9:00 - 17:00

Puteti aplica si direct pe adresa de HR la sectiunea Cariere a companiei Bookurier

Localitate

Bragadiru,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bragadiru
ID: 206360468