2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 1
Postat Azi la 10:00

Lucrător comercial – vitrină asistată - Bucuresti

Salariu

2 600 - 2 800 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

”Sergiana – Bunătățuri din Ardeal” – angajează Lucrător comercial – vitrină asistată

Locație: Bucuresti

Cerințe:

  • atenție la detalii

  • amabilitate și orientare către client

  • dexteritate manuală

  • abilități de comunicare

  • persoană responsabilă, implicată

 Responsabilități:

  • prezentarea clientului cu amabilitate produsele şi serviciile aferente vânzării, pentru promovarea activităţii de vânzare şi a imaginii magazinului

  • asigurarea curățeniei vitrinei,a feliatorului și a produselor pe care le utilizează la vânzarea mărfii

  • ambalarea produselor vândute utilizând materiale specifice

  • verificarea stării produselor din stoc,

  • verificarea stocului de produse,

  • identificarea și controlul periodic al datei de expirare a produselor

 Pe lângă salariu, oferim:

  • salariul net 2585 lei

  • contract de munca pe perioada nedeterminata

  • bonuri de masă de 20 lei

  • bonusuri pentru realizarea obiectivelor

  • prime de Paști și de Crăciun

  • cursuri de formare si dezvoltare profesionala

Te așteptăm în echipa Sergiana !

Mai multe detalii la nr de tel: 07******29

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 250291990