2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Vrancea
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Focsani
Liliana Verdeata
Postat Azi la 11:22

Lucrător Comercial Supermarket Focșani

Localizare

Focsani

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3

Ne marim echipa si avem nevoie de Lucratori comerciali in Magazinul Senic situat in Focsani,Calea Moldovei, nr 18 A .

Cautam persoane serioase,muncitoare si cu experienta in domeniu.

Postul necesita o conditie fizica foarte buna.

Responsabilități LUCRĂTOR COMERCIAL:

Atenție către nevoile clienților, întâmpinare cu respect și îndrumare către produsele din magazin;

Asigurarea permanentă a produselor la raft și vitrine și verificarea termenelor de valabilitate; Păstrarea și efectuarea curățeniei (obligatorie în sectorul alimentar)

Oferim: Contract de muncă cu normă întreagă, perioadă nedeterminată;

Loc de muncă stabil; Condiții de muncă plăcute;

Suntem o companie care are ca principal obiect de activitate comertul in regim de distributie a produselor proprii cat si a produselor importate. Ca urmare a peste 25 de ani de activitate am capatat experienta si abilitatea de a anticipa nevoile consumatorilor.

Localitate

Focsani,

Vrancea

Vrancea, Focsani
ID: 258827087