2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj-Napoca
Postat 22 aprilie 2024

Lucrator Comercial - Moldovan Carmangerie

Salariu

2 800 - 3 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: RO6224937

Candidatul ideal trebuie să fie o persoană deschisă, comunicativă, căruia sa-i facă plăcere să fie în permanent contact cu oamenii.

  • Să aibă o atitudine proactivă

  • Să dea dovadă de responsabilitate și seriozitate

  • Să aibă o atitudine deschisă și politicoasă față de clienți

  • Să fie disponibil la program în schimburi

Principalele responsabilități ale lucrătorului comercial sunt:

  • organizarea cadrului general de deschidere și închidere a activității magazinului,

  • servirea clienților magazinului, prin cântărire, feliere, împachetare și etichetare corectă;

  • oferirea de informații suplimentare despre produse si promoții în derulare,

  • menținerea stocurilor adecvate,

  • promovarea imaginii magazinului și a brandului,

  • întocmirea documentelor specifice activității de vânzare.

Rog contact la nr: 07******21

De ce să vii în echipa Moldovan?

Magazinele noastre se regăsesc în aproape toate cartierele din Cluj- Napoca, așa că ai putea avea posibilitatea de a lucra aproape de casă.

Vom oferii de asemenea:

  •  un pachet salarial in funcție de experiență,

  •  tichete de masă 25Lei/zi valoare neta,

  •  abonament medical într-o rețea de sănătate privată,

  •  pachete cadou și bonusuri de performanță,

  •  recompensă dacă aduci un coleg nou.

Moldovan Carmangerie este în continuă dezvoltare și caută mereu oameni dispuși să ni se alăture în efortul pe care-l facem de a dezvolta un puternic brand local. Moldovan Carmangeria, probabil unul dintre cei mai importanți producători de carne și produse de carne din județul Cluj. Compania are astăzi peste 370 angajați, 36 de magazine în Cluj-Napoca și în județul Cluj si de curand am deschis magazinul cu numarul 37 la Oradea.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 173765301