2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Vrancea
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Focsani
Postat 21 aprilie 2024

Lucrator comercial - magazin mixt (F)

Localizare

Focsani

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Echipa Tehnoplus angajeaza lucrator comercial!

Despre job:

  • Lucrator comercial in magazin mixt
  • Magazinul se afla pe Bd. Independentei (vis-a-vis de Finante) Focsani, Vrancea
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Incepere imediata!
  • Colectiv vesel, format doar din persoane de sex feminin

Responsabilitati:

  • Preluarea si manipularea marfei primita de la furnizori
  • Aprovizionarea continua rafturilor
  • Mentinerea ordinii si curateniei in magazin
  • Controlul termenelor de valabilitate
  • Verificarea temperaturii frigiderului
  • Servirea rapida si amabila a clientilor, incasarea platilor
  • Participarea la activitatea de inventar

Despre tine:

  • Sex feminin
  • Absolvent studii medii
  • Disponibilitate pentru progam de lucru în ture
  • Amabilitate, seriozitate și responsabilitate
  • Exemplu pozitiv în comportamentul și relațiile cu clienții și ceilalți colegi
  • Experiență într-un post similar constituie un avantaj!

În cazul în care esti interesat de acest loc de muncă, asteptam sa ne contactezi la 07******30 pentru a afla mai multe.

Localitate

Focsani,

Vrancea

Vrancea, Focsani
ID: 243735061