2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Cluj
  6. Altele - Floresti
Postat Azi la 11:33

Lucrator Comercial (magazin instalatii Floresti)

Localizare

Floresti

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Clientul nostru este este un magazin de specialitate în domeniul instalațiilor, dedicat furnizării de produse de calitate și servicii excelente clienților noștri. Suntem în căutarea unei persoane motivate și dedicate pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Lucrător Comercial

Responsabilități:

  • Asistență clienților în identificarea și achiziționarea produselor necesare în domeniul instalațiilor.

  • Procesarea comenzilor și gestionarea stocului de produse.

  • Întocmirea facturilor și evidența tranzacțiilor financiare.

  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura o experiență de cumpărare plăcută și eficientă.

  • Menținerea unui mediu de lucru ordonat și curat în magazin.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vânzări sau în domeniul comercial (constituie avantaj).

  • Abilități bune de comunicare și orientare către clienți.

  • Cunoștințe de bază în utilizarea sistemelor informatice și a programelor de facturare.

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv și bonusuri în funcție de performanțe.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

  • Mediu de lucru plăcut și colegi prietenoși.

Localitate

Floresti,

Cluj

Cluj, Floresti
ID: 264539746