2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Rudeni
Postat 10 mai 2024

Lucrător Comercial - full time

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Rudeni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Program normal cu pauză de masă, la fața locului.

Interval 8:30-17:00 cu pauza de masă între 12-12:30.

Venituri nete: 3000 - 3500 ron (salariu net + tichete masa).

Alte beneficii: Decont abonament transport , tichete cadou perioada sărbătorilor .

Studii: liceu.

Responsabilități:

  • De organizat marfa în depozit.

  • De pregătit marfa pentru colete, conform comenzilor sau lista de necesare .

  • Etichetare produse.

Localitate

Rudeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Rudeni
ID: 270014227