2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Tulcea
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Tulcea
Postat 09 aprilie 2024

Lucrator comercial (fem)

Salariu

3 300 - 3 500 lei

Localizare

Tulcea

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

DESCRIERE

Cautam lucratori comerciali cu experienta pentru Market Welma, zona Alexandru cel Bun si magazin LaDoiPasi, zona Restaurant Star .

Pentru a aplica, poti depune cv-ul la unul din magazinele noastre și

Profilul tău

Studii medii

Disponibilitate pentru program de lucru în ture de zi.

Amabilitate, seriozitate și responsabilitate

Exemplu pozitiv în comportamentul și relațiile cu clienții și ceilalți colegi

Experiență într-un post similar constituie un avantaj

Responsabilitățile tale

Asiguri o servire amabilă și orientatacătre client la casa de marcat.

Realizezi controlul termenelor de valabilitate, aranjarea mărfii la raft

Menții ordinea și curățenia pe suprafața magazinului

Mai multe detalii la fata locului.

Localitate

Tulcea,

Tulcea

Tulcea
ID: 267145118