2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Constanta
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Agigea
Postat 30 martie 2024

Gestionar Piese / Lucrator Comercial Depozit Dezmembrari, Agigea Ct

Localizare

Agigea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO37298322

Descriere

Alătură-te Echipei dezShop!

Locație: Agigea, jud. Constanța

Orar:

  • Luni - Vineri: 08:00 - 17:00

  • 2 Sâmbete/lună: 08:00 - 13:00

  • Duminică: Liber

  • Sărbători legale: Liber

Beneficii:

  • Masa și transport asigurate

  • Training gratuit în identificarea, demontarea și testarea pieselor auto

  • Mediu de lucru respectuos și colaborare pe termen lung

Responsabilități:

  • Identificarea pieselor auto după codul de origine

  • Fotografierea și gestionarea pieselor

  • Depozitarea și întreținerea stocului

Cerințe:

  • Cunoștințe de bază în utilizarea PC-ului și Microsoft Office/Google Docs

  • Atenție la detalii, seriozitate și punctualitate

  • Abilități de comunicare și lucru în echipă

Plusuri:

  • Experiența în domeniul auto (nu este obligatorie)

  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional

Despre Dezshop: Cu 10 ani de experiență, dezShop este unul dintre cele mai mari parcuri de dezmembrări auto din Constanța, specializat în comercializarea de piese auto second-hand.

Localitate

Agigea,

Constanta

Constanta, Agigea
ID: 220282210