2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj-Napoca
Postat 30 aprilie 2024

Lucrator comercial / consultant magazin Berezka Cluj

Salariu

3 150 - 5 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Uite care vor fi responsabilitatile tale:

Vei aproviziona rafturile cu produse, verifica termenul de valabilitate al acestora cat si a etichetelor;

Te vei asigura de corectitudinea preturilor si afiselor cat si de intretinerea curateniei locatiei si a igienizarii ei;

Vei scana produsele la casa de marcat si incasa contravaloarea lor;

Vei oferi informatii si suport clientilor, iar dat fiind faptul ca avem multi clienti ucraineni, ne dorim si o cunoastere a limbii ucrainene / ruse;

Ne bazam pe implicarea, deschiderea si orientarea ta catre client!

Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi parte din echipa Berezka:

Pachet atractiv de compensatii si beneficii;

Tichete de masa;

Bonusuri periodice;

Oportunitati de dezvoltare;

Despre Berezka:

Berezka - este o retea de magazine pe scara internationala care prezinta servicii profesionale, o gama larga de produse traditionale specifice Europei de est.

Reteaua consta din 92 de magazine in toate orasele mari din Bulgaria, Romania si Cipru.

Politica firmei este orientata catre angajatii sai, a dezvoltarii lor profesionale si nu in ultimul rand multumirea lor.

Reteaua de magazine este in continua dezvoltare si de aceea cauta candidati pentru postul de vanzator-consultant.

Vino si tu in Comunitatea Berezka!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 254155973