2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 3
Postat 12 aprilie 2024

Lucrator Comercial Bucuresti-zona Vitan si Berceni

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureRol deschis pentru persoane cu disabilitatiDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Esti in cautarea unui loc de munca? La Meda ai oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si ambitioasa, intr-una dintre cele mai mari si moderne fabrici de preparate din carne din Romania. Suntem in cautarea unei persoane care isi doreste sa creasca odata cu noi!

Ce ne-ar placea să găsim la tine?

- Comunicare, coerență în exprimare;

- Capacitate de planificare și organizare a activităților ;

- Spirit de echipă;

- Echilibru emoțional, autocontrol;

- Respectarea instrucțiunilor verbale și scrise;

- Punctualitate;

- Asumarea responsabilităților;

- Planificarea și organizarea activităților.

Care ar fi sarcinile tale?

- Promovarea activă a produselor (sampling) si informarea potențialilor clienți despre beneficiile produselor promovate;

- Adaptarea etichetelor si afiselor în functie de cerintele curente;

- Înlocuirea afiselor din promo cu afisele din noua promotie;

- Oferirea sprijinului față de clienti;

- Oferirea informatiilor necesare despre marfa expusă;

- Răspunderea solicitărilor clientilor;

- Informarea clienților de schimbările care au avut loc în privinta produselor.

Daca iti suna interesant, trimite-ne CV-ul tau sau contacteaza-ne la numarul de mobil

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 265672111