2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj-Napoca
Postat 15 aprilie 2024

Lucrator comercial

Salariu

2 800 - 3 200 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiCUI / CIF: RO24906614

Descriere

Candidatul Ideal

  • Organizat, atent la detalii

  • Dispus la activitate fizica

  • Dedicat, amabil si constiincios

  • Cunostinte de baza de utilizare a PC-ului

Responsabilitati

  • Aprovizionare și aranjare produse pe rafturi

  • Alegerea din depozit a produselor comandate

  • Ambalarea si etichetarea coletelor

  • Manipularea coletelor

  • Colaborare cu colegii de departament si cu celelalte departamente

Beneficii

  • Program: Luni-Vineri - 09:00 - 17:30 (30 min pauza de masa). Variante posibile la cerere.

  • Nu se lucreaza in week-end si/sau sarbatori legale

  • Zona de relaxare/bucatarie pentru pranz si cafea/suc gratuite

  • Mediu de lucru stabil, prietenos, relaxat, colegi faini si flexibilitate din partea conducerii

  • Acces rapid la mijloace de transport in comun catre toate zonele orasului (200m)

  • Bonusuri de sarbatori si bonusuri ocazionale.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269048427