2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Ialomita
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Slobozia
Postat 07 aprilie 2024

lucrator comercial

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Slobozia

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

PAINTSHOP - magazin de vopseluri si accesorii angajeaza 2 lucratori comerciali

Candidatul Ideal: experienta in vanzari (constituie un avantaj), cunostiinte PC, abilitati foarte bune de comunicare si organizatorice,amabil, serios, cu initiativa in rezolvarea sarcinilor;

RESPONSABILITATI : respecta Regulamentul de ordine interioara; asigura necesarul de marfa la raft, expune marfurile intr-o maniera estetica, atragatoare si usor accesibile clientilor, compara, sorteaza si verifica marfa, asigura igiena rafturilor, realizeaza comenzile pentru produse, raspunde solicitarilor clientilor, incaseaza corect marfa cumparata de clienti, înmânează clientilor restul de bani si bonul fiscal, efectueaza inchiderea casei la sfarsit de zi conform procedurilor din ghid, efectueaza receptia marfii conform cu documentele de receptie si cu ghidul de proceduri, efectueaza returul la marfa, mentine curatenia in magazin;

+ Bonusuri în funcție de performanța

Localitate

Slobozia,

Ialomita

Ialomita, Slobozia
ID: 268704248