2. Locuri de munca
  3. Personal medical
  4. Personal medical
  5. Personal medical - Iasi
  6. Personal medical - Iasi
Postat 20 aprilie 2024

Angajam personal Front Desk Clinica Adoral

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 35327073

Descriere

Descrierea Companiei:

Suntem o echipă dedicată de medici stomatologi cu o vastă experiență în domeniu. La Clinica Stomatologică Adoral, ne propunem să oferim servicii de calitate superioară și o experiență plăcută pacienților noștri. Cu o abordare modernă și o echipă entuziastă, ne străduim să creăm un mediu confortabil și sigur pentru toți cei care ne trec pragul.

Ce oferim:

Un mediu de lucru plăcut și profesionist;

Posibilitatea de a lucra alături de o echipă dedicată și experimentată;

Traininguri pentru dezvoltare profesională;

Oportunități de avansare în cadrul clinicii;

Program flexibil de lucru;

Salariu competitiv și beneficii atractive.

Cerințele Postului:

Experiență în lucrul cu publicul și abilități excelente de comunicare;

Abilități organizatorice și atenție la detalii;

Cunoștințe de operare PC;

Orientare către servicii de calitate și atenție la nevoile pacienților;

Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona multiple sarcini simultan.

Responsabilități:

Primirea și îndrumarea pacienților cu o atitudine amabilă și profesionistă;

Gestionarea apelurilor telefonice și a corespondenței;

Programarea și confirmarea programărilor pacienților;

Întocmirea și actualizarea dosarelor pacienților în sistemul informatic;

Asigurarea unui mediu curat și ordonat în zona de recepție;

Promovarea serviciilor oferite de clinica noastră.

Cum Aplicați:

  • Dacă sunteți o persoană cu atitudine pozitivă, orientată către servicii de calitate și dornică să facă parte dintr-o echipă profesionistă, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email a Clinicii Adoral sau să sunați la numărul de telefon 07******86.

Vă rugăm să menționați în subiectul email-ului "Aplicare Front Desk - Clinica Adoral".

Așteptăm cu interes să primim candidaturile dvs. și să discutăm mai multe despre oportunitatea de a vă alătura echipei noastre la Clinica Stomatologică Adoral din Iași!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 267222627