2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Constructii
  5. Constructii - Suceava
  6. Constructii - Suceava
Postat 16 mai 2024

Locuri de munca in Anglia

Salariu

2 000 - 3 000 €

Localizare

Suceava

Mobilitatea postului: Necesita deplasariTara: Marea Britanie

Locul de munca este valabil pentru persoanele care au mai lucrat in Anglia si detin Pre Settled Status. Suntem in cautarea unor persoane motivate si harnice pentru a se alatura echipei noastre din Anglia. Daca esti in cautarea unei oportunitati de a lucra in strainatate si de a-ti dezvolta cariera, aceasta este sansa ta!

Responsabilitati:

Realizarea diferitelor sarcini de munca tip "GROUND WORK" , instalarea in pamant de cabluri de inalta tensiune, tevi de apa calda si fibra optica.

Asigurarea unui mediu curat si sigur pentru angajati si vizitatori.

Colaborarea cu echipa pentru a atinge obiectivele stabilite.

Respectarea standardelor de calitate si siguranta.

Cerinte:

Detinerea de permis de sedere in Anglia .

Abilitati bune de comunicare si colaborare.

Experienta anterioara in domeniul muncii generale.

Flexibilitate si adaptabilitate la schimbari.

Cunoasterea limbii engleze .

Permis de escavator sau dumper prezinta avantaj.

Beneficii:

Salariu competitiv si posibilitatea de a castiga bonusuri in functie de performanta.

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu international si de a invata noi abilitati.

Posibilitatea de a avansa in cariera si de a beneficia de traininguri si dezvoltare profesionala.

Daca esti o persoana ambitioasa, cu dorinta de a invata si de a te dezvolta, te asteptam sa aplici pentru acest loc de munca in Anglia. Alatura-te echipei noastre si vei avea sansa de a-ti construi o cariera de succes!

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 256862288