2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Bucuresti - Ilfov
  6. Curierat - Bucuresti
  7. Curierat - Sectorul 3
Postat 12 mai 2024

Livrator Pizza Scuterul companiei sau Masina Personala Bucuresti!

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiPermis de Conducere: A, BNumarul de posturi disponibile: 20

Descriere

Descrierea jobului

  • Vei livra cu zambetul pe buze, și la timp produsele comandate de clienții noștri;

  • Încasarea banilor pentru comenzile plătite la livrare;

  • Alte sarcini administrative (ex: activitati de curatenie, formare cutii pizza, descarcare marfa, etc).

Beneficii:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata (13 lei/ora)

  • Plata curse ( in functie de numarul de livrari avute saptamanal)

  • Bacsis (care este numai al tau nu trebuie impartit cu ceilalti colegi)

  • Program de lucru relativ flexibil in ture ( programul se face anterior cu o saptamana)

  • Ore suplimentare platite;

  • Transport pentru turele de dupa-amiaza ( asigurat de catre companie)

  • Aria de livrare este una foarte bine delimitata 3-5km in jurul locatiei.

Candidatul Ideal

  • Detii permis de conducere (categoria B), de minim 1 an, fara incidente penale;

  • Esti prietenos și comunicativ;

  • Ești orientat spre servicii de calitate și către rezultate;

  • Ești confortabil cu un program de lucru flexibil (in ture) și ești disponibil sa lucrezi si în weekend;

  • Ești o persoana adaptabila, motivata, care se simte confortabil într-un mediu inovator și dinamic.

Descrierea Companiei:

Domino's Pizza Maxim SRL este franciza renumitului brand american Domino's Pizza Inc. si se poate mandri cu peste 19000 de magazine in toata lumea!

Domino’s Pizza a venit din America si vinde pizza in Romania de peste 13 ani.

Vrei sa faci parte din echipa noastra?

Nu ezita sa ne contactezi!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 239054959