2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport persoane
  5. Transport persoane - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport persoane - Stefanestii de Jos
Postat 28 aprilie 2024

Livrator Pizza Comsopolis

Localizare

Stefanestii de Jos

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program normal

Descriere

Descrierea companiei

Domino's Pizza Maxim SRL este franciza renumitului brand american Domino's Pizza Inc. si se poate mandri cu peste 17000 de magazine in toata lumea!

Domino’s Pizza a venit din America si vinde pizza in Romania de peste 12 ani.

Ne marim echipa si cautam livratori, cu sau fara experienta, cu sau fara masina personala.

Descrierea jobului

  • Vei livra cu zambetul pe buze, și la timp produsele comandate de clienții noștri;

  • Încasarea banilor pentru comenzile plătite la livrare;

  • Alte sarcini administrative (ex: activitati de curatenie, formare cutii pizza, descarcare marfa, etc).

Beneficii:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • Salariu fix + tichete de masa ;

  • Plata pe comanda ( se face saptamanal);

  • Bonusuri in functie de volumul de munca + tips;

  • Program de lucru relativ flexibil in ture( full time/ part time);

  • Zona de livrare limitata la 5-8 km;

  • Ore suplimentare platite;

Candidatul Ideal

  • Detii permis de conducere (categoria B), de minim 1 an, fara incidente penale;

  • Esti prietenos și comunicativ;

  • Ești orientat spre servicii de calitate și către rezultate;

  • Ești confortabil cu un program de lucru flexibil (in ture) și ești disponibil sa lucrezi si în weekend;

  • Ești o persoana adaptabila, motivata, care se simte confortabil într-un mediu inovator și dinamic.

Vrei sa faci parte din echipa noastra?

Nu ezita sa ne contactezi!

Localitate

Stefanestii de Jos,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Stefanestii de Jos
ID: 256786006