2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bihor
  6. Operatori productie, confectioneri - Marghita
Leoni Arad
Postat 01 mai 2024

Leoni Arad angajeaza Operatori Productie - Marghita

Localizare

Marghita

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Oferta noastra de angajare cuprinde:

  • Salariu platit la timp si conform contractului

  • Contract pe perioada nedeterminata

  • Tichete de masa

  • Bonusuri lunare pentru performanta;

  • Bonus pentru recomandarea altei persoane

  • Spor de noapte

  • Ore suplimentare platite 200% si 300%

  • Transport asigurat

  • Mediu de lucru curat

Responsabilitati:

  • Seriozitate

  • Disponibillitate la program in 2 schimburi

  • Studii minime

  • Experienta nu este necesara, dar constituie un avantaj

Date de contact:

Pentru mai multe detalii, se poate apela numarul de telefon din anunt sau vino direct la sediul nostru din:

Str. Viseului, nr.19 Judet Bihor, Loc. Marghita,

Localitate

Marghita,

Bihor

Bihor, Marghita
ID: 269236371