2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Dragomiresti-Deal
Postat 18 aprilie 2024

LAPP România angajează Lucrător Gestionr

Localizare

Dragomiresti-Deal

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 9975440

Descriere

Responsabilitățile principale sunt:

  • Manipularea paleților cu marfă/ descărcare camioane/ depozitare

  • Pregătirea comenzilor pentru clienți, în funcție de sortiment/ cantitatea cerută

  • Încărcarea mijloacelor de transport cu marfă pentru a fi livrată la client, cu ajutorul stivuitorului, transpaletei sau manual

Cerințe:

  • Dexteritate în manipularea marfurilor/ utilajelor specifice

  • Autorizație ISCIR Stivuitorist (furci frontale)

  • Operare PC (Microsoft Excel)

  • Constituie avantaj: experiență în coordonarea echipelor

Alte detalii:

  • Program full-time ( 08-16:30, 30 minute pauză de masă)

  • Perioadă contractuală nedeterminată, cu 90 de zile perioadă de probă

  • Depozitul se află în Dragomirești-Deal/ Ilfov ( CT Park)

Pachet salarial:

  • Salariu

  • Bonus lunar

  • Tichete de masă/ culturale/ vacanță (la alegere)

  • Asigurare medicală

  • Decontare transport (integrală/parțială)

Localitate

Dragomiresti-Deal,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Dragomiresti-Deal
ID: 265306245