2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Braila
  6. Transport marfa - intern - Braila
Postat 29 aprilie 2024

Lactate Braila angajeaza Sofer profesionist pt cisterna lapte

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Braila

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Descriere

RESPONSABILITATI:

Ø program de lucru intre 4 si 6 ore;

Ø Transporta laptele de la producatorii si fermele din judet si pana la fabrica si efectueaza receptia intermediara a laptelui la punctele de colectare;

Ø Distribuie marfa la clienti;

Ø Isi insuseste si respecta normele de protectie a muncii si masurile de aplicare a acestora.

Ø Efectueaza constant si corect intretinerea zilnica a autovehiculului;

Ø Instiinteaza imediat seful ierarhic superior de defectiunile tehnice care apar la autoturismul pe care il conduce;

Ø Se ocupa de revizia tehnica periodica;

OBSERVATII: Sa fie detinator de card tahograf.

Adresa : Braila, str. Vadeni, nr. 15. Nr tel 0371 358 115, de luni pana vineri intre 08:30 - 16:30.

Localitate

Braila,

Braila

Braila
ID: 235278674