2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Braila
  6. Operatori productie, confectioneri - Braila
Postat 24 aprilie 2024

Lactate Braila angajeaza personal in fabrica de lactate

Salariu

2 800 - 3 200 lei

Localizare

Braila

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Adresa: Braila, str. Vadeni, nr. 15.

Angajam femel si barbati cu sau fara experienta, cu program de lucru de 8 ore zilnic, de luni pana vineri, si program de 12 ore de lucru cu 24 ore liber.

Nr tel 0371 358 115, de luni pana vineri intre 08:30 - 16:30.

RESPONSABILITATILE POSTURILOR:

a) ambalare produse lactate si pregatire comenzi pentru livrare, respectand regula primul “intrat-primul iesit”/lot produs finit sau dupa insctructiunile primire de la inginer;

b) pastrarea in conditii optime de igiena a produselor in timpul manipularii lor;

SARCINI:

a) sa mentina curatenia in timpul zilei si sa efectueze la sfarsitul programului igienizarea zilnica;

b) sa anunte de indata administratorul orice neregula constatata ;

c) sa raspunda la toate solicitarile venite din partea administratorului pentru indeplinirea unor sarcini conforme fisei postului;

d) sa manifeste grija deosebita in manuirea si utilizarea materialelor si echipamentelor pe care le are in primire pentru a evita avarierea, distrugerea sau pierderea lor;

Localitate

Braila,

Braila

Braila
ID: 200431787